Log ind   - Intet detailsalg.
 Kabel guide
        Colapse Skip Navigation Links.
   
 

TP-LINK logo
Fiberkonverter med tomt Mini GBIC modul
  • Konverterer STP til multimode eller singlemode
  • 1000 Mbit på fiberport
  • 1000 Mbit på kobber
  • Udvider netværk med optil 1500 meter (9 / 125 µm) 
  • Udvider netværk med optil 500 meter (50 / 125 µm) 
  • Udvider netværk med optil 220 meter (62,5 / 125 µm) 
  • LED status for netværksovervågning
  • Leveres inklusiv ekstern strømforsyning
Tekniske data
Fiber Konnektorer: Tom Mini GBIC port
TP port: STP
LED´s: PWR, LINK, RX
Mål: 94,5 x 73 x 27 mm
 
Fibermodul 19" ramme Datablad
Vare nr. Leverandør nr.
307652632 Vis... MC220L
 
For Mini GBIC modul - TP-link 100 Mbit SMF SC - TP-link 100 Mbit MMF SC - TP-link 1000 Mbit SMF SC - TP-link 1000 Mbit MMF SC - TP-link
100 Mbit ST - Roline 100 Mbit SC - Roline 1000 Mbit MMF LC - Roline For Mini GBIC modul - Roline PoE SC - 100 Mbit - Roline